Flokser Kimya’nın SAP HANA projesine bir ödül daha

Türkiye’nin önde gelen poliüretan sistem evi Flokser Kimya, teknoloji liderlerinin şirketlerinde gerçekleştirdiği dijital dönüşüm projelerine göre ödüllendirildiği ve IDC Türkiye tarafından düzenlenen IDC Turkey Cloud ödüllerinde “Cloud Transition” kategorisinde “4 Ayda S4” SAP S4 HANA ERP (Kurumsal Kaynak Planlama ) projesi ile ikincilik ödülünü kazandı.

Türkiye’nin bakanlık onaylı ilk özel poliüretan Ar-Ge merkezine sahip Flokser Kimya, “4 Ayda S4” SAP S4 HANA ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) projesiyle başarılarına devam ediyor. Firma başarılarını sürdürülebilir kılmak adına, entegre ve akıllı özellikleriyle dikkat çeken SAP S4 HANA ERP projesini dört ay gibi çok kısa bir sürede hayata geçiren Flokser Kimya, IDC Türkiye’nin düzenlediği ve 250’den fazla projenin yarıştığı IDC Turkey Cloud ödüllerinde “Cloud Transition” kategorisinde ikincilik ödülünü aldı. Kasım ayında IDC Türkiye tarafından gerçekleştirilen IDC Turkey DX ödüllerinde de ikincilik ödülünü almaya hak kazanan Flokser Kimya, projesinin başarısını devam ettirdi.

Değerlendirme sürecinde en yüksek düzeyde şeffaflık ve tarafsızlığını koruyan, danışma kurulu üyeleri ve endüstri liderlerinden oluşan bir jüri tarafından verilen ödüle dair açıklamada bulunan Flokser Kimya Genel Müdürü Ekin Tükek, “Kurulduğumuz ilk günden beri Dijital Dönüşüm Programı, stratejik önceliklerimiz arasında yer alıyor. Hedeflerimize odaklanarak başarılarımızı sürdürülebilir kılmak adına entegre ve akıllı özellikleriyle dikkat çeken SAP S4 HANA ERP projemizi ise dört ay gibi çok kısa bir sürede hayata geçirdik. Şirketlerimizin rekabetçi gücünü artırmayı, daha verimli, hızlı ve esnek yapılara dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Kazandığımız bu ödül de bizleri bu süreçte motive ediyor. Bu kapsamda Flokser Kimya ailesinin başarısı için yoğun emekler harcayan ve geçiş sürecini hızlandıran tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.